Locuri de muncă Germania – 1800 Euro

0

Cautam bărbați și femei pentru a munci în Germania. Forta de munca pentru efectuarea service-ului carucioarelor de cumparaturi

Curatarea automatelor de reciclare. Descrierea postului:
Salariu Brut:1800 euro, – salariu de inceput in perioada de proba. Perioada de proba 6 luni.
In plus Costuri de transport
Se pune la dispoziție mașina de serviciu.

Diurna pana la 100 euro net /săptămâna.
Cazarea o plătește angajatorul.
Asigurare medicala pentru întreaga familie.
Drept la pensie în Germaniei.
Exista posibilitatea, ca după 6 luni, sa se închirieze un apartament pentru a aduce familia în Germania.

Jobul este potrivit în special pentru femei.
Este o activitate de montaj.Program de munca de Luni pana Vineri.
Rafturile frigorifice se vor curata doar pe perioada noptii.
Actualmente , sucursale Companiei se afla in Heilbronn, Staßfurt si Cottbus.
Se va efectua salubrizarea rafturilor frigorifice, carucioarelor de cumparaturi si ale automatelor de reciclare.

Daca aveti cateva cunostiinte tehnice si va place munca in echipa, detineti permis de conducere Categoria B, atunci ne-ar face mare placere sa facem cunostiinta.
Descrierea locului de munca:
– curatarea si schimbarea freonului la rafturile frigorifice
– curatarea si repararea carucioarelor de cumparaturi
– curatarea si mentenanta automatelor de reciclare

Angajatorul va instruieste in domeniul tehnic necesar postului.Cerinta de baza este aptitudinea mestesugareasca.
Nu exista limita de varsta. Este necesara sanatea fizica.
Descrierea detaliata al viitorului loc de munca:
Curatarea tuburilor de freon si al rafturilor frigorifice
– curatarea cu aspiratorul si cu aspiratoare de inalta prsiune

Curatarea si repararea carucioarelor de cumparaturi:
– schimbarea sistemelor de securitate defecte, al manerelor si al rotilor
– mentenata generala a sistemelor de securitate, a manerelor si al rotilor
– curatarea si dezinfectarea carucioarelor de cumparaturi

Curatarea si mentenantaautomatelor de reciclare
– mentenanta benzilor
– curatarea si reglarea colectorilor ( colectarea marunteste sticlele returnabile, pentru a diminua volumul de depozitare)

Cerinte pentru angajat:
Program de munca: 42 de ore / saptamana
Concediu: 24 de zile

Biroul Craiova Dolj
200692 Craiova Dolj
Strada Carol I nr. 28
Trimiteți un e-mail la: job_agentur_cottbus@yahoo.com

contactați:
Doamna Carla Floarea +40767387965 română, germană
Dl. Dan Dragotescu Telefon: +40731685368 română, engleză

Citește și