Personal Curatenie- Angajator DIRECT din GERMANIA

0

* Obligatoriu mersul cu bicicleta (deplasarea intre punctele de lucru se face cu bicicleta oferita de companie).
* Experienta in domeniul Curateniei/ Hotelier reprezinta avantaj.
* Cunostinte de Engleza / Germana reprezinta AVANTAJ
* Dornic de munca si Flexibil cu orarul de munca

Asiguram instruirea personalului

Descrierea jobului

Se lucreaza cu termene de finalizare a lucrarilor contractuate.

  • Oferim echipament de serviciu ( bicicleta / telefon daca este cazul)
  • Putem Oferi cazare contra cost- 175 Euro/Persoana cu utilitati incluse,mai putin internetul (cazare 2 persoane in dormitor cu baie si bucatarie comuna cu alti colegi)
  • Transportul spre Germania este organizat si suportat de companie- daca angajatul isi respecta termenii contractului.
  • Salarizarea ->10.56 Euro brut / ora pe data de 15 a fiecarei luni in cont la alegere in Romania sau Germania

Puteti suna sau trimite sms/whatsapp la nr.: 00491727461071